Potřebujete poradit? Obraťte se na nás

Naše zkušenosti

Advokátní praxe je založena na stabilní firemní klientele, řada klientů využívá našich služeb bez přerušení již od roku 1992. Mezi naše klienty patří podnikatelé z celé ČR.

Pestré oborové zaměření

Máme dlouhodobé zkušenosti v řadě oborů, např. ve stavebnictví, potravinářském průmyslu, automobilovém průmyslu, letecké dopravě, realitní a reklamní činnosti. Poskytovali jsme právní poradenství v oblasti ubytovací a hostinské činnosti, chemickém průmyslu, provozu benzinových a LPG stanic. Nejvíce zkušeností máme pak v energetice, jejíž problematikou se úzkoprofilově zabýváme i v současné době.

Naši klienti

Vzhledem k ochraně našich klientů, neuvádíme konkrétní jména. Můžeme však uvést, že zastupujeme bytová družstva, společenství vlastníků jednotek, kromě podnikatelských subjektů zastupujeme i neziskové organizace či obecně prospěšnou společnost působící v oblasti medicíny. Zkušenosti máme také se zastupováním církevní právnické osoby v majetkových sporech. Významnou část nefiremní klientely pak představují lékaři, pedagogové, majitelé nemovitostí i aktivní sportovci.

JUDr. Vladimír Krčma, advokát | Střelecká 437, 500 02 Hradec Králové | tel: 495 533 212 | fax: 495 533 224 | Kontakt